Derin Kökler - Mut Yörükleri Karşı Dağlara Çıkasım Var

   Dünya değişiyor.İnsanlar değişiyor ve bizde değişiyoruz ve değiştik. Köklerimizi özlüyoruz lakin dönüş yok maalesef, zaman geçti, yıllar bitti.Eski koşup oynadığımız toprağa , dağa ve taşa hasretiz artık.Belki bir gün.. demek istiyor yürek ama bunun olmayacağı ve olamayacağı açık.Taş duvarlar ve binalar arasında bütün insanlar çürüyüp gideceğiz.

   Aşağıdaki video özlediğimiz anadolunun ve insanının ne güzel şükrettiğini hatırlatıyor.İzleyince bırakıp gidesim geliyor herşeyi.

 

  

22.3.2015  kategori
5206 Okunma  kategori
Makaleden alıntı yaparken lütfen link veriniz...!
Hiç Yorum Yapılmadı.Hadi ilk yorumu sen yap!

Yorum Yaz

  • AMD'den bir rekor daha geldi
  • AMD büyümeye devam ediyor: İşlemci devi, açıkladığı yeni rakamlarla rakiplerine büyük bir göz dağı vermeyi başardı...

  • vivo VIVO X50 Lite (Cep Telefonu)
  • VIVO X50 Lite İnceleme : İşte vivo X50 Lite hakkında bilmeniz gerekenler, kıyaslamalar ve vivo X50 Lite incelemesi!

  • COVID-19 neden bu kadar bulaşıcı?
  • Çin'de başlayıp tüm dünyaya yayılan koronavirüs bulaşıcılığını arttırmaya devam ediyor. Virüsü bu kadar fazla bulaşıcı hale getiren şeyin tam olarak ne olduğu da bir yandan araştırılıyor. Yeni araştırmalar, virüsün hücrelerimize girmede kullandığı başka bir yolu daha ortaya çıkardı...

  • Epson, 50 milyon yazıcı sattı!
  • Epson, yüksek kapasiteli mürekkep tanklı yazıcı serisi olan EcoTank ile 50 milyon adetlik satışa ulaştı. Dünyada mürekkep depolu yazıcılar pazarında 10 yıldır lider olan Epson EcoTank serisi, yüzde 90'a varan tasarruf oranıyla dikkat çekiyor. Epson 50 milyonluk EcoTank üretimiyle CO2 emisyonlarını da 160 bin tonun üzerinde azalttı.


Site Bilgi

Sitede paylaşılan yazılar kaynak gösterilmek şartı ile heryerde paylaşılabilir.Unutmayalım! Bilgi paylaştıkça çoğalır.Herhangi bir soru,sorun,görüş yada öneriniz için bana iletişim kısmındaki formu doldurarak ya da
ekremesrefkilinc [at] gmail.com e-posta
adresinden ulaşabilirsiniz.
Tasarım ve Kodlama : Ekrem Eşref KILINÇ @2012 - 2020
Sql _Net Jquery Xml
Yukarı Çık